ANKETA

Jak se vám tyto stránky líbí?

Velice moc 51% Strašně moc 41% Nemnoho 3% Vůbec 5%

Obchodní podmínky

Úvodní ustanovení

Obchodní podmínky upravují práva a povinnosti mezi provozovatelem e-shopu PHNEREZ.CZ, společností PAHA Nerez s.r.o., IČ: 02687615, DIČ: CZ02697615, se sídlem Praha - Chodov, Nechvílova 1845/1, PSČ 148 00 a fyzickými a právnickými osobami vznikající na základě objednávky uzavřené prostřednictvím e-shopu PHNEREZ.CZ. Práva a povinnosti se řídí zákonem č. 513/1991 Sb., obchodní zákoník v platném znění. Tyto obchodní podmínky nabývají účinnosti od 20.1.2017.

Závaznost objednávky

Objednávku je možné učinit prostřednictvím internetového obchodu PHNEREZ.CZ. Podmínkou pro naplnění platnosti naší elektronické objednávky je vyplnění veškerých povinných údajů a náležitostí uvedených v objednávkovém formuláři. Objednávka se stává závaznou v momentě přidělení čísla objednávky.

Platba za zboží

V současné době je možné platit zboží hotově v naší provozovně, Jáchymovská 53, Hudlice 257 03 a nebo dobírkou ( při převzetí od dopravce).

Doprava zboží

Rozvoz po České republice zajišťujeme zásilkovou službou TOPTRANS, nebo Českou poštou. Cena přepravy závisí na celkové váze a vzdálenosti. Platba za přepravu je součástí platby za zboží. Zboží si můžete také sami vyzvednout v naší provozovně Jáchymovská 53, Hudlice 257 03.

Expedice

Zboží které máme skladem dodáme standardně do 3 pracovních dnů. Pokud zboží není na skladě,  bude Vás náš obchodní zástupce v krátké době kontaktovat pro upřesnění termínu dodání.

Právo odstoupit od kupní smlouvy

Zákazník má v souladu s §53 odst. 7 občanského zákoníku právo odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží, byla-li kupní smlouva uzavřena pomocí prostředků komunikace na dálku (e-shop, telefon). V případě, že chcete od smlouvy odstoupit, dopravte zboží na vlastní náklady zpět na adresu některého z našich výdejních míst. Ke zboží připojte dopis, ve kterém, prosím, uveďte, že si přejete odstoupit od kupní smlouvy a připojte číslo účtu, na který si přejete peníze vrátit. Vracené zboží spolu s dopisem a originálem daňového dokladu musí být doručeno na naši adresu nejpozději 14. den lhůty pro vrácení. Vrácené zboží musí být kompletní dle kupní smlouvy, nesmí vykazovat známky poškození, opotřebení apod. V opačném případě prodávající může zboží odmítnout nebo po domluvě po kupujícím požadovat úměrnou náhradu z kupní ceny. V případě bezproblémového vrácení zboží bez udání důvodu převede prodávající plnou cenu na účet kupujícího a to ve lhůtě do 10 dní od doručení vraceného zboží. Z této ceny budou odečteny spotřebované služby, kterými je např. dopravné.


Ochrana osobních údajů

Abychom Vám mohli nabídnout naše služby, potřebujeme znát některá Vaše osobní data. Respektujeme Vaše soukromí, a tak se snažíme množství těchto dat minimalizovat na ta nejnutnější a data chráníme před zneužitím. Naše práce s osobními daty plně podléhá zákonným normám, zejména zákonu o ochraně osobních údajů.

Osobní údaje

Od Vás jako od zákazníka fyzické osoby musíme při nákupu požadovat tyto údaje: jméno a příjmení, úplnou poštovní adresu, telefonické spojení, e-mail adresu. Tyto údaje jsou nezbytné k Vaší identifikaci, ke komunikaci s Vámi, k realizaci prodeje zboží(služeb) a zaúčtování Vaší platby za zboží. Pokud nakupujete jako firma, potřebujeme navíc adresu sídla firmy, IČ a DIČ. Údaje o Vašich nákupech, reklamacích a další Vaší činnosti v PHNEREZ.CZ mají rovněž důvěrný charakter a podléhají stejným bezpečnostním pravidlům jako práce s osobními údaji.

Shrnutí

Všechna data, která o Vás a Vašich nákupech získáme, chráníme před zneužitím, nikomu jinému neposkytujeme (vyjma společností zajišťující spediční služby nebo platební styk, které obdrží nezbytné minimum informací o zákazníkovi, potřebné pro bezproblémové vyřízení konkrétní objednávky) a slouží pouze ke kvalitnímu poskytování našich služeb. Vyhrazujeme si právo využít Vaše údaje k zasílání informací o slevách, novinkách a dalších marketingových aktivitách. V každém takto zaslaném e-mailu je návod, jak nám jednoduše sdělit že si toto nepřejete a takové používání nám zakázat. Rovněž máte právo kdykoliv nám písemně sdělit jakékoliv změny, doplnění, žádost o zlikvidování všech Vašich osobních údajů, které jste nám dříve poskytli.

Ostatní

Výslovně neuvedené podmínky se řídí platnými zákony České republiky (Občanského zákoníku č. 40/1964 Sb. nebo Obchodního zákoníku č. 513/1991 Sb., Zák. č. 455/1991 Sb., o živnostenském podnikání, zák. č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů). Případné spory budou řešeny primárně dohodou obou stran.